Holidááy :)..

Květen 2009

Robert a Kristen - Spolu i ve skutečnosti!

31. května 2009 v 12:07 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany
Vášeň mezi Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart není rezervovaná pouze pro kamery, shodně s novou bulvární zprávou, která tvrdí, že pár spolu udržuje vztah i ve volném čase. Ve středu internet zaplavily fotky odhaleného Roberta v nadšeném objetí s jeho milenkou z plátna - Kristen Stewart - při filmování dramatické scény v Itálii pro Twilight - New Moon. Zdroje říkají,že líbání pokračovalo i po natáčení. "Byla jsem na dovolené ve Vancouveru, když jsem viděla Roberta a Kristen držící se za ruku, jak odcházejí z baru Richard kolem druhé ráno 5.Května." Studentka fotografické školy Jessica Fettes řekla pro National Enquirer: "Oni vypadají společně velmi šťastní, tam se hodně smáli. Viděla jsem jak se líbali potom co nastoupili do taxíku. Z doby co se líbali a z množství doteků jsem si jistá,že jsou více než přátelé." Robert a Kristen byli v tisku několikrát označováni za pár,ale vždy to popřeli.

Stephanie Meyer o Půlnočním slunci

31. května 2009 v 10:31 | Jane
"Půlnoční Slunce je cvičení ve vývoji charakteru a je velmi spontánní (jako mnoho mých projektů).


Zatímco jsem odkládala nějakou skutečnou ediční práci (jsem vždycky nejtvořivější když něco odkládám), začala jsem se zajímat o to, jak by vypadala
první kapitola Stmívání, kdyby byla napsána z Edwarovy perspektivy. Z jeho strany je toho v první kapitole příběhu daleko víc než z Belliny. No vlastně, Bella jenom ví, že strašně krásný kluk se na ni divně dívá. Zatím Edward prožívá jeden z nejzávažnějších dní jeho velmi dlouhého života! Nejdřív zažívá šok a frustraci z toho že neslyší Belliny myšlenky, potom divokou ohromující reakci na její vůni, následovanou neskutečným vydáním sebekontroly která je potřeba k tomu aby ji nezabil… Jeho pohled na Bellin první den na střední ve Forks je stokrát více vzrušující než její.
I když sem neměla moc času ten nápad propracovat, myšlenka dát Edwardovi šanci promluvit se na mě přilepila. Nemohla sem se toho zbavit. Přistihla jsem sama sebe jak promýšlím jeho věty v půli noci a znamenám si fráze, které použije, zatímco jsem čekala ve frontě na poště. Hned jak jsem dokončila skutečnou práci, sedla jsem k tomu a nechala Edwarda mluvit.
Psaní kapitoly jedna, "První Pohled," z Edwardova úhlu pohledu byla vzrušující zkušenost; vlastně mi málem utekl tep když jsem psala. Když jsem skončila, byla jsem opravdu potěšená svým výtvorem. Na světě byla další strana příběhu, kterou nikdo neznal. To byla pravda o tom, co si Edward zažil. Cítila jsem se jako bych znala svého Edwarda ještě líp, a byla jsem si jistá že jeho dialog bude lepší k hlubokému pohledu v dalších románech. Konec. Cvičení splněno.
Ha ha. Nebylo to dlouho před tím co jsem myslela na Edwarda na Aljašce, Edwarda při návratu na Forks, Edwardův pohled na tu osudovou konverzaci v biologii… Kapitola dva started se začala pod mýma rukama psát sama, zatímco jsem namlouvala sama sobě, že nemám čas psát knihu pro zábavu když mám jednu kterou musím opravdu napsat. (Moje matka ten názor podpořila, myslí že pracuju moc tvrdě.).
Ale když ten příběh požaduje být napsán, není možnost odporovat. A čím víc jsem psala, tím víc jsem se utvrzovala v tom, že si Edward zaslouží, aby byl jeho příběh řečen ale ze dvou důvodů jsem si to rozmyslela. Nejdůležitější bylo, že Edwardova verze je daleko delší než Bellina. Edward všechno promýšlí. Ještě nejsem ani z půlky hotová, a počet stran je blízký třem stům. Druhý důvod proč jsem si to rozmyslela byl trochu střelný -strašně ráda bych měla pěknou, přesnou, vázanou verzi Půlnočního Slunce abych ji položila vedle Stmívání nahoru na můj psací stůl. Tak se pokusím nechat to publikovat jako doplňkový román ke Stmívání. Chvíli to potrvá, protože na tom můžu pracovat jenom mezi edičními štacemi, ale doufám, že jednoho dne uvidím Půlnoční Slunce na poličkách knihkupectví vedle Stmívání, Nového Měsíce, Zatmění, atd… (Mou víru o tom, že Půlnoční Slunce je hodno vydání naplňuje pohled na obličej mé matky po přečtení prvních 11 kapitol, myslí se že je to kouzelné, a že bych měla pokračovat.)
A tady jsem chtěla napsat jenom krátký odstavec úvodu. Chápete co myslím tím spontánním psaním?
Protože už nevím jak přečkám ty roky co to potrvá, než to bude publikováno, aby lidi pochopili Edwarda, zveřejnila jsem cvičení vývoje postavy, Edwardovu verzi Bellina prvního dne na ve škole, první kapitolu Půlnočního Slunce."Robert - natáčení zachrané scény

31. května 2009 v 9:39 | Jane |  Nový měsíc - Natáčení
Robert tu bez trička čeká až mu Kristen skočí do náručí.
Zde je 15 sekud z traileru New moon

29. května 2009 v 22:06 | Jane |  Nový měsíc - Trailery

Tady je 15. sekundové video z traileru New moon!

Bella říká Edwardovi : Mám dnes narozeniny a chci tě o něco poprosit. Polib mě (což Edward udělá). A řekne mu,, miluji tě" .


___-ZDE-__ sem objevila video prvně ( je tu kvalitnější) a pak na youtobe.
Je to tak překrásné.. už se nemůžu dočkat!


Robert Pattinson a Kristen Stewart - Best Seats at MTV Movie Awards

29. května 2009 v 9:06 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany
Robert a Kristen se 30. května objeví na Movie Awards
Rob s Kristen budou mít ty nejlepší místa, je očekáváno mnoho fotografů .

Edward a Bella - New moon - kiss

28. května 2009 v 12:15 | Jane |  Edward+Bella - Fotografie
Další fotka Edwarda a Belly jak se líbají ...*kráásnaa*:)


Televize E! Online - video o New moon

28. května 2009 v 12:12 | Jane |  Nový měsíc - Videa

Televize E! Online vysílala video o New moon - o tom že herci jsou v Itálii, že začali natáčení, Rob s Kristen byli na obědě a spekulace o vztahu mezi Robem a Kristen


Video naleznete _ZDE_Robert Pattinson - natáčení New moon v Itálii / 26.5.2009

27. května 2009 v 12:33 | Jane |  Nový měsíc - Natáčení
Další Robovy fotky z natáčení New moon v Itálii.. nepřijde vám ze má tet nějaké vetší svaly??...asi začal posilovat :D

Robert Pattinson - Cannes - Terrazza Martini- 19.5.2009

27. května 2009 v 8:36 | Jane |  Robert - Různé akce
Dvě krásné fotky Roba z Cannes - Terratta MartiniChceš spřátelit?

26. května 2009 v 11:56 | Jane |  Chceš spřátelit ???

Ahoj, chceš se se mnou spřátelit? Pokud ano napiš jsem tyto údaje :

1) Tvoji přezdívku
2) Adresu blogu/stránek
3) O čem je tvuj blog/stránky

Co nejdříve se ti ozvu, ahoj Jane :)
New moon - Polibek Edwarda a Belly

23. května 2009 v 12:47 | Jane
Konečně se objevila první fotka polibku Edwarda a Belly z New, zveřejnil ji časopis Entertainment Weekly .. nádhera co říkáte.. :)


Scan New moon v časopise Entertainment Weekly ( Edward a Bella polibek)

23. května 2009 v 12:31 | Jane |  Nový měsíc - Články,Scany...
Zde na se objevil scan časopisu Entertainment Weekly
k New moon, kde je k vidění první fotka polibku Edwarda a Belly z New moon!Robert Pattinson - Cannes festival - 19.5.2009 videa

21. května 2009 v 14:43 | Jane |  Robert - Videa
Nějaká videa od fanoušků.. :)
Kristen Stewart - Ve Vancouveru 19.5.2009

20. května 2009 v 11:26 | Jane |  Kristen - Fotografie,paparazzi
U Lainey se objevily fotky Kristen Stewart den po Cast večeři, odkud odešla společně s Robertem kolem 5. hodiny raní.. jde vidět jak je nevyspalá..


Oficiální poster k New moon (upraven)

19. května 2009 v 18:25 | Jane |  Nový měsíc - Postery
Sotva dnes vyšel na svět první org. poster k New moon, hned se někomu nelíbil :D..mno ikdyž mě se takto taky líbí víc .. co myslíte?