Holidááy :)..

Září 2010

Info z Londýna + fota

29. září 2010 v 14:37 | Jane |  Immm
Zdarééc lidičky :) tak už jsem doma z Anglie :)...

Co dodat bylo to tam naprosto fantastický :) pěkně celý týden, s úžasnýmy lidmi.. :)

Z Česka sme vyjížděli tak kolem 13:00 vzali jsme to přes Německo,Belgii, Francii a tunelem do Anglie :)

Tam sme dorazili kome pátý ráno :D.. dali sme si menší zastávečku na benzíně :) mohla jsem se pěkně namalovat, napapat :) a brrrm vzali sme to rovnou po dálnici do Londýna :D..

Kolem 8 sme byli pěkně v centru Londýna :) Co dodat, tohle je jedno z měst stvořených pro mě ( po Las Vegas, New Yorku, Los Angeles............) :D V Anglii krásně oblečení kluci :D prostě lidi, kteří mají krásný styl na oblečení:) Po ulicích chodí se sluchátky v uších, s kafem v ruce :D Ilove it :D.. za dan tam uvidíte snad stovku lidí, kteří tam chodí běhat normál po chodníku bo kde se dá :) a spoutu lidí, kteří jezdí na kolech :D mají  úúžasný kola ( mám u sebe ve fotáku ještě pár fotek, ty sem přidám až zítra :))

První den sme si šli pěkně projít památky ( nějaký hrady, zámky :D...Backinhemskej palác :D, prošli parky, ulice.( mají totálně krásnýa  veký parky :)) prostě takový jak vidíte v těch romantických filmech :)...krása :)

Pěkně jsem si dala coffe Starbuck ( bo jak se to píše xD) A HOT DOG :D

Pěkně sme se ubytovali kolem 8 hodiny večer u paní Foster :D.. taky borka paní :D. jídla nám dala na stůl tolik , že ani nevíte co si prvně vzít :D..

No nebudu to tu moc dlouho okecávat :D Bylo to prostě úžasný :D.. byla jsem pěkne na Londýnským oku, a hlavně v Madame Tussaud :D.. prvně zkouknete 4D kino :D ( nejlepší!) a pak jdete za figurínkama ..hned jak jsem vstoupila do místnosti tak na levo stálm Rob ****:D Béést :D Jak jinak, hnedka jsem se za n ím vydala :D.. mám sním asi kolem 25 fotek :D.. víc než půlku mám jeste u sebe ve fotáku,( musím si pak ty fota přetáhnou do pc:) ) ne zbytku už mě holky označili na fejsu :D.. Rob prostě úžasnej :) prostě nejkrásnější postava v muzeu!:..dokonalost a pro jeden z nejlepších zážitků z Anglie!! :)

V muzeu sme měli pekně časík asi tak 3 hodiny, tak mám skoro se všemi fugurínami fotky.. no nic :D nebudu moc zdržovat :D Tady pěkne my fota s Robikem :** ( jo sme si souzeni :D) + jeste nejaký z Londýna :D.. až si hodím své fota do pc ještě nějaký sem přidám :D..

kochejte se.... ..

S Robertem Pattinsonem v Madame Tussaud :D :

Sme si souzení :D

Tadyk vypadám trošku divně :D..

ale nebudem si stěžovat :D
Na londýnském oku :
My Thelephone :D


S jednou kámojdou u Londýnského oka :)

Co dodat :) Bylo to tam úžasný :) pokud máte šanci do Londýna jet, jeďtě a neváhejte..:)
Pěkne se s kamarády sbalte a vyražte :) školní výlety jsou na prd..

tak já se valím vypsat :D.. sorrec za chyby.. zítra zase tu papa:**

Odjíždím do Anglie

17. září 2010 v 8:38 | Jane |  Immm

Takžéé, zítra odjíždím na týden do Anglie :)).

Prosím všechny své SB pokud by bylo nějaké třídění, at mě vynechají :))

Za týden určo přidám fotky :) a napíšu vám svý zážitky :)
Mějte se tu v Česku krásně, papa :****)


Kristen Stewart reveals post - 'Breaking Dawn' plans

17. září 2010 v 8:35 | Jane |  Kristen - Scany,články,rozhovory...

Jako miláček jednoho z nejpopulárnějších filmových sérii na světe, má teď určitě otevřené dveře. Pro Kristen Stewart (která znázorňuje "Bellu Swan" v Twilight sériích), je to vzhledem k jejím "více možnostem než které měla v minulosti", vysvětlila FOXU její budoucí projekty. "Chci jen pracovat a být v pohybu, nejde o není nic konkrétního."

V rozhovoru pro Stylist Magazine řekla, jak pracovala: "Je těžké přesně definovat, proč jsem si vybrala tyhle projekty, a není to o tom, že jsem měla skvělou prognostiku a že byl Twilight tak velký. Můžu dělat jen to, co cítím že musím dělat. Není to jen o tom výběru, ale zároveň na to nemám nějaký velký režim."

Dosud jí Twilight volba dala hodně zabrat a spolu s The Runaways a Welcome to the Rileys s kladnými odezvami, už několik týdnů pracuje na On The Road, který je stejně velký očekávaný projekt - kolegové Garrett Heldund, Viggo Mortense, Kirsten Dunst, Amy Adams a další renomovaní herci. Tak až je na místě "velký režim" nebo ne, pro Stewartin proces výběru filmů je to dobré.

Ať už pro The Twilight Sagu: Breaking Dawn - Part 1 a The Twilight Sagu: Breaking Dawn - Part 2 čerpá jakékoliv zaujetí, určitě v tom bude pokračovat.
Kristen má zvonu na sobě Robovo triko

16. září 2010 v 12:39 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany
Zase má jeho tričko :) Tyto fotky byly pořízené z Torronta :)Robsten pohled

11. září 2010 v 9:57 | Jane |  Robert+Kristen-Ikony,animace,ostatní...

To je krása :)*


Robert Pattinson And Kristen Stewart Finally Caught Kissing!

10. září 2010 v 14:20 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany


 Včera jsem dostali exkluzivní fotky Twilight kogegů Kristen Stewart a Roberta Pattinsona a teď to vypadá, že pár už dál nemůže držet svou vztah v tajnosti, protože byli spatřeni venku před hotelovou party v Montrealu!

Plachá a soukromá dvojice byli vyfoceni s Tomem Sturridgem když čekali před party ve městě. Kristen byla vidět stát na špičkách s rukama okolo Roba a dvojice se objímala. Paparazzi, který pořídil tyto závěry na stránce pouze uvedlo: "Opustili hotel okolo 8:15 a když vyšli zrovna nasedali do taxíku .. trvalo to asi 25 sekund, prostě vyšli ven a Tom Sturridge tam stál a jen se na ně díval."

Konečně! Románek je venku a všichni můžeme mít z toho mladého zamilovaného páru na natáčení radost


Rumors: Robert Pattinson moving in with Kristen Stewart?

10. září 2010 v 14:08 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany


Hvězdy Twilight Robert Pattinson a Kristen Stewart mají v plánu společně se nastěhovat do nového domova ve snaze zachránit jejich vztah. Pár který opakovaně popírá, že by byl v romantické vztahu si pronajali pěti ložnicový dům v Los Angeles měsíčně za $14, 000, přesto že 24letý britský herec chtěl původně žít v New Yorku, informovalo Contactmusic.

"Myslím, že o tom Robert opravdu uvažoval, uvědomil si, že by stejně chtěl žít v New Yorku, ale nechce být nikde bez Kristen," řekl zdroj.

Pár doufá, že jim tento krok pomůže zacelit jejich vzájemnou lásku ve vztahu, když jsou oba kvůli pracovním závazkům vedeni od sebe, tak jak to předvedla Kristen, 20, když údajně odmítla zúčastnit se posledních Teen Choice Awards v Kalifornii s Robertem.

"Kristen je na natáčení On the Road v Montrealu a mohla jít na předávání cen, ale nechtěla čelit médiím a případným otázkám ohledně jejího vztahu s Robertem," dodává zdroj. "Jako pár odloučený na dlouho dobu by spolu měli trávit každou chvilku. Její odmítnutí pro Roberta asi znamenalo šok, cítil potřebu s ní pracovat a trávit volný čas, bez ohledu na tisk," dodal zdroj.
Rob And Kristen's New Love Nest

9. září 2010 v 14:19 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany

Už několik dní na internetu kolují informace o údajném společném domu Kristen a Roberta. Na některých fotkách můžete vidět i zaparkované Robovo auto v garáži a Mini Coopera před domem. Paparazzi fotili letecky, hodně zblízka a zjistili, že poznávací značka Kristenina Mini Coopera sedí. Takže se určitě jedná o jejich dům. Do galerie jsem nahrála více fotek a na jedné z nich to vypadá, jako by na pankejtu u příjezdové cesty seděl Rob s dalšími lidmi.

Sexy a hohaté hvězdy Twilight mají společně pronajatý domek v Bel Air (Los Angeles, Kalifornie) a mi už nemůžeme víc závidět.

Novým domek u jezera Roba Pattinsona a Kristen Stewart má 28,000 metrů čtverečních a zahrnuje hlavní dům (se 4 ložnicemi a 4 koupelnami), stejný jako ho měli nedávno pronajatý jiní hosté (s další ložnicí a koupelnou), nezmiňujeme se ani o soukromém parkovišti.
Robsten pohled 2

9. září 2010 v 10:17 | Jane |  Robert+Kristen-Ikony,animace,ostatní...
Povedený že? Tohle se mi mooc líbí :D


Robsten - Twilight - Behind the scene

7. září 2010 v 8:42 | Jane |  Robert+Kristen-Fotografie

Koukněte na ty dvě poslední fotky, jak se Robsten drží :)