Holidááy :)..

Červen 2011


Reese Witherspoon: "Robert Pattinson je tak sexy!"

7. června 2011 v 13:58 | Jane |  Robert - Scany,články,rozhovory...
Herečka prozradila, že společné natáčení s hvězdou ságy Twilight jí záviděly všechny kámošky...
Ačkoli teď Reese (34) randí s Hollywoodským agentem Jimem Tothem, neváhala komentovat společné chvíle s Robertem. Herci se setkali na natáčení filmu Water for Elephants a podle blonďaté star to bylo setkání osudové!

"Rob je výjimečný muž. Je zvláštní a neuvěřitelně přitažlivý," prohlásila Reese s tím, že Robert je stejně sexy jako Leonardo DiCaprio v Titanicu.

Pak se herečka rozjela ještě mnohem víc: "Vypadá úžasně každý den a přiznávám, že v některých chvílích mě napětí, které bylo mezi námi, přivádělo do rozpaků."

Na svou omluvu ovšem přidala vysvětlení: "Neznám holku, kterou by Rob nechal chladnou. Je sladký a moje kamarádky mi během natáčení každý den volaly a vyzvídaly, jaký je doopravdy. Připadala jsem si děsně důležitá."

Pak Reese dodala šokující závěr: "Myslím, že mezi námi bylo něco víc, ale Rob je hodný a slušně vychovaný kluk, takže i kdybych se ho pokusila svést, nenechal by se. Je věrný své přítelkyni Kristen."
Robsten - MTV MOVIE AWARDS 2011

6. června 2011 v 14:31 | Jane |  Robert+Kristen-Fotografie
Tak jim to spolu šluší !! :) Jsou nádherní ! :) .. Jako vždy to celé na MTV 2011 Ovládli :) a vyhráli :

Nejlepší polibek - Robsten !!!!!! :-**
Nejlepší herec - Robert Pattinson :-*
Nejlepší herečka - Kristen Stewart
Nejlepší boj - Robert Pattinson
Nejlepší film - Zatmění

Jsou nelepší !:) a nádherní, však se podívejte na fotky :)imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


PRVNÍ OFFICIÁLNÍ TRAILER K PRVNÍ ČÁSTI ROZBŘESKU !!!!!

5. června 2011 v 23:19 | Jane |  Rozbřesk (Breaking Dawn)
Tak tady si rovnou zavolejte 112 !! Ten trailer je totálně úžasný!! Na tohle čekám už od zkouknutí Stmívání !
Ta svatba..! ty líbánky... JAK EDWARD BOŘÍ POSTEL .. OMG!!! JÁ TO NEVYDRŽÍM ! CHCI CELÝ ROZBŘESK OKAMŽITĚ VIDET.. !!! :D fucking perfec


Rob Pattinson and Sarah Gadon - COSMOPOLIS

4. června 2011 v 18:24 | Jane |  Robert - Fotky z jeho dalších filmů
Pokud jsem dobře četla, tento film, který Rob natáčí by měl být žánrově dramatický. Takže bych docela očekávala, že se ,můžeme dočkat Roba a tohoto filmu v roce 2012 nominace na Oscarech :)

Best kiss MTV Movie Awards 2011 Robsten X Natalie+Mila !

4. června 2011 v 12:38 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany
Noo, tento rok jsem opravdu zvědavá :D.. bude to Robsten versus Natalie+Mila.. :D.. a koukám, že tam je i Harry+Hermiona :D
-Tak to jsem zvedavá :D.. nedokážu si představit, co by tam Mila s Natálkou předvedly :D, kdyby vyhráli :D..

Na zahraničních stránkách se objevily ankety, koho lidé typují, na vítěze ankety Best kiss, 38% mají Robsten 37% mají Natalie+Mila...na třetí místě Daniel + Emma a pak zbytek.. :D

Co myslíte ??? , každopádně se nehorázně těším ! :D


X

Natalie Portman + Mila KunisRobsten zasedání na MTV Awards 2011

4. června 2011 v 12:11 | Jane |  Robert+Kristen-Články,rozhovory,scany

MTV Awards 2011 už se nám blíží, jako každý rok tu máme zveřejněnou fotku zasedacího pořátku.
Už se moc těším, do pondělka to nevydržíím :D: )) Zpytujte všichni své svědomí, zda jste pro Robsten v anketě Best kiss, hlasovali tak, jak jste nejvíce mohli :D, letos to budou mít hodně těžké.. je tam i Mila Kunis + Natalie Portman, a musím říct, že jejich lesbická scénka byla taky dost hustá :D :)) Tak v pondělí uvidíme! :)

PRVNÍ UKÁZKA Z TARILERU - BREAKING DAWN PART 1

2. června 2011 v 14:36 | Jane |  Rozbřesk (Breaking Dawn)

Dýchejte!! :D..ta svatba je naproto dokonalá!.. 6.6. na MTV Awards Robsten představí celý první trailer k Rozbřesku 1. části!.. to se nedá vydržet! :)