Holidááy :)..

Immm

Karel Rachůnek,Jan Marek, Josef Vašíček - R.I.P.

7. září 2011 v 20:49 | Jane

Myslím, že o této tragédii snad už všichni víte. Pořádně ani nevím, co k tomu mám napsat. Karel Rachůnek,Jan Marek, Josef Vašíček, všichni tři naši úžasní hráči, kteří dnes zemřeli na palubě ruského letadla.

Je to pro nás obrovská ztráta, pro nás a hlavně pro jejich rodiny a naši pro NAŠI ZEMI!
Tímto článkem, chci vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým..
Dnes nezemřeli jenom tito tři úžasní hráči, ale i polovička České Země.

Uctěte jejich památku minutou ticha a zítra buďte oblečeni ve smutečné černé barvě. Alespon těmito maličkostmi jim můžete za jejich hrdinské skutky poděkovat.

,,REST IN PEACE"

Už nikdy neuslyšíme :,, Rachna Kachna toto letělo :-´( ".Severus Snape - Vzpomínky

28. července 2011 v 22:23 | Jane
Dokonalá scéna ! tak dojemná !

Harry Potter --END, Have you mother's eyes..,,always,,!

21. července 2011 v 20:02 | Jane
Snad všichni známe Harryho Pottera, snad všichni jsme ho viděli, snad všichni jsme ho četli a teť je tato nesmrtelná sága u konce!
Rozhodla jsem se věnovat tomuto příběhu alespoň jednu pozornost, v tomto článku ( také i proto, že si vě čtvrtém díle zahrál Rob).
Já jsem člověk, který může říct:,,Vyrůstala jsem na Harrym Potterovi"! Když vyšel první díl, bylo mi myslím teprve 10 let :) ..a teť před pár dny jsem byla v kině, už jako 18náctiletá dívka, na posledním díle :)

Když si vzpomenu na první díly, musím se pousmát jak herci dospěli a filmy se vyvinuly až k právě senzačnímu závěru!....................

Na posledním díle jsem byla v sobotu v kině(které bylo naplněné do posledního místa:))

Musím říct, že závěreční díl je opravdová bomba. Scény, které jsem v knize četla jsou opravdu dobře natočeny a celý film je napínavý snad od začátku až do uplného konce.


Harry Potter a Relikvie smrti část 2 trailer :

A teť se Vám musím k něčemu pžiznat...ANO! I já jsem brečela u posledného dílu Harryho Pottera!
Když jsem četla knihu a dostala jsem se k části, kde jsem zjistila, že Severus Snape celou dobu Harryho chránil, že od dětsví miloval jeho matku, že obětoval cokoliv aby ji a Harryho zachránil, ukápla mi slza!

A co teprve v kině, u scény, kdy Harry stál nad umírajícím Snapem.! Nikdy v životě jsem jestě nezažila tak hrobové ticho v kině! A když mu Snape řekl:,, Máš matčiny oči"..začala jsem tak brečet...a lidé v celém kině taky....


( Pokud jste poslední díl neviděli, doporučuji nedívat se na videa!!)


Nejhorší to však bylo, když se Harry podíval do Snapeových vzpomínek a mi to všechno viděli, jak si jako malý hrál s Lilly Potterovou, jak moc ji miloval, jak moc se ji nažil ochránit před Voldemortem,jak slíbil Brumbálovi, že ho místo Malfoye zabije, jak té noci kdy Voldemort zabil Lily, ji Snape našel mrtvou, jak vyčaroval stejného patrona, kterého měla Lily a má Harry.. u toho se nedalo nebrečet.. slzy mi prostě tekly proudem, to nešlo zastavit, snad celé kino u této scény řvalo jak o život!

Nikdy jsem v kině tak emotivní scénu ještě nezažila a musím říct, že tato scéna byla snad nejlepší z celé ságy Harryho Pottera.. ( a to jsem si myslela, že líbačku Harryho a Hermiony nic nepřekoná! :D...ok možná je to na sejno :D)

Ale za to, co Alan Rickman (Snape) předvedl, si zaslouží Oscara!!Ještě musím říct, že v tomto posledním díle,se mi moc líbyli scény mezi Harrym a Hermionou..chvilkama jsem doufala, že se ti dva dají dohromady ( i když jsem věděla, že Rowlingová si to vymyslela jinak)..což mě opravdu mrzí..:(

Harryho a Hermionu jsem chtěla mít už od prvního dílu spolu.
Musím říct, že jim dvoum to spolu sluší prostě nejvíce!

Však řekněte:


A ještě něco, čeho si snad skoro nikdo nevšiml :
Vidíte, Snape zneškodnil dva smrtijedy za sebou. Je to opravdový hrfina! Chránil Minervu a celou školu!!

A zde na plakáte za Snapem šála Nebelvíru, což odpovídá jeho statečnosti a spravedlnosti :Takže co na konec?.. Všem doporučuji, zajít si na poslední díl do kina!..řádně se s celou ságou rozloučit a užít si perfektní KONEČNÝ příběh, ze kterého si hnedka nestoupnete! :)

Princ William and Kate wedding - 29.4.2011

30. dubna 2011 v 15:07 | Jane
I když to nejsou Robsten, i tak si získali mé srdce :D !
Řekla bych, že snad skoro každý včera sledoval tu nádhernou a velkolepou svatbu, která se v Anglii konala. Já jsem samozdřejmě nemohla být vyjímka :) už od pondělka jsem se na ni tak moc těšila!:) ..Měla jsem největší štěstí, že se nám ve škole povedlo ukecat učitele na to, abychom mohli svatbu online sledovat :)..Tři hodiny jsme koukali na interaktivní tabuli..všichni prostě okozleni překrásnou Kate, která v šatech vypadala opravdu krásněji než anděl!! A úžasný princ William,vedle kterého bych nejraději u oltáře stála JÁ! :D Byli jsme prostě tak na měkko..všechny ty krásné kočáky, všechna ta organizace, ten půvab, všichni ti angličané, kteří jim přáli jen to nejlepší a hlavně zamilovaný princ s princeznou, bylo to jako z pohádky. Ani nevíte jak jsem tam včera chtěla být! :D....ještě, že má princ William svého mladšího bratra svobodného :D.. protože, už se na něj chystám !!! :DFoto

6. února 2011 v 19:27 | Jane
Přidávám, něco trošku mimo Robsten.. :)  a to tuto fotku.. :)
Je dobrá, že? :D

oka

Co říkáte na díl TVD 2x12?

28. ledna 2011 v 20:36 | Jane
steferine

Tak díl TVD 2x12 za námi.. tak co vy na něj?:)

Začátek se mi líbyl mocc... Stef bez trička :D...
Polibek Carol a Tylera...chemie se prostě nezapřela..
Rose mi bylo opravdu moc líto :(..moc mě mrzí, že to sní takto muselo dopadnout :(

Co se týče Stefa a Kath, jsem docela naštvaná.. Stefa měli ještě nechat s Kath v hrobce, určitě tam mohli mýt úžasné scénky.. a Stef by nemusel nikam v tomto díle jezdit!.. Takže doufám, že se brzo objeví nějaká jejich scénka, nebo mi puknou nervy! :D

New TVD díly today!

27. ledna 2011 v 18:30 | Jane
stefan and aktherine sex


Tak tu dnes máme skoro druhé Vánoce :D.

Konečně dnes se znovu zase začíná odvisílávt TVD.. im happy :D..konečně nové díly( kééž by se tohle dalo říct i o Rozbřesku :D..na ten si budeme muset ještě počkat. grr :D ).

Už se moc těším na new scénky Stefa a Kath a Stefa a Eleny :D.. samozdrejmě nezapomínejme i na trojuhelnik Tylera, Carol a Matta :D

My video: Davus a Hypatia

18. ledna 2011 v 17:06 | Jane
Hola holaa :)
tak jsem pred chvílí konečně dorazila domu, pěkně se najedla a usedla k pc :D
Mám tu pro vás jednu novinku :).. konečně jsem dodělala video k filmu Agora :) na téma Hypatia and Davus .. tak ho sem přidávám :) Budu ráda, když zkouknete a dáte koment :))

Jinak kdo tento filmek jeste neviděl, doporučuji se na video NEDÍVAT! Přijdete o úžasný konec :))

My days, Agora, Golden Globes 2011

17. ledna 2011 v 19:11 | Jane
max+rachel rogether2011

Ahooj :)
Tak tu dnes jsem, abych nejak shrnula poslední pár mých velice důležitých věcí :D......

Za 1....Včera večer, jsem si s kamarádkama udělali takový filmový večer. Skoukli jsme Počátek, Salt, Austrálie a jako poslední film Agora.

Musím říct, že jsme byli připravený, že u Austrálie budem řvát jako želvy :D..a ono néé :D:)) Je to opravdu dojemný filmek ale na opradové rozbrečení to není. Zato Agora, kterou jsme si nechali na uplný konec, nás dostala! Otrok Davus ( Max Minghellia) který je tajně zamilovaný do své paní Hypatie, a Hypatie (Rachel Weis) která je zase zamilovaná do své filosofie... To je teda kombinace :D. Prostě krásný historický a romantický film s úžasnými efekty a herci, říkali jsme si, když jsme byli tak ve třičtvrtě filmu. No a pak nás filmek ke konci uplně dostal.. to jak za ní nakonec běžell... ty její pohledy na něho.. konečně jí došlo, že není zamilovaná jen do té své vědy..... aa ten konec v tom chráámě.. ach .. to jsme opravdu ani omylem nečekali, ten konec nás naprosto dostal ! Nejdojemnější, nejlepší scéna z filmu úplně nakonec!.. Jak my jsme u toho brečeli...:'(( :''(..snad deset minut v tahu :'((
Pokud jste ten film neviděli, tak vám ho moc doporučuju!Když se na nej večer pěkně podíváte a budete mít pěkně nerušenou atmosféru jako jsme měli my, tak do dějství pořádně zapadnete.!:)
Jinak jsme se taky koulali na herce Maxe Minghella ( známe ho jinak jen z The Social Network) a dočetli jsme se, že momentálně chodí právě s Rachel Weisz, která je o 15 let starší než on :D.. jako to je hustýý :D..ale sluší jím to spolu :)).. no radši to nebudu rozebírat :D je to na dlouho :D .. přidávám trailer k filmu! 

PS: Nevyhledávejte nikde  jak to skončí, jinak přijdete o velké překvapení !! :)

Pss: Schodli jsme se, že si Max za roli Davuse zaslouží niminaci na Oscarech ! :)
Za 2 .... ráno jsem si dala budíček a pěkně koukana na HBO na Golden Globes 2011 (Zlatý Globus). Musím říct, že Robovi to tam hrozně mo seklo! :) Ale přece jenom se více těším až bude  nominovaný on ..a předávat ceny bude někdo jiný :D...! :)

Jinak co se týče výher, docela mě naštvala ta paníí :D.. která porazila Angelinu Jolie :) Agie si určitě zasloužila vyhrát :) Ve filmu Salt převedla úžasný výkon! Nemůžu dočkat na její daší film, The Tourist! :) Podle mě bude uritě nominovaná na Oscarech :)) takže snad získá konečně druhou sokšu :D:)).

Jinak  s Bradem jim to  moc seklo :) hrozně se mi líbilo, jak mu upravovala motýlka.. kukněte na videu :Škoda jen, že tam nebyl Robie s Kristen :(...

Tak jsem všecko, co jsem chtěla nějak napsala :D..a jelikož toho mám docela ještě co dělat do školy, tak se jdu do toho pomale pustit :D a pak se pěkně podívám na Přelet přes kukačcí hnízd (Oscarový film Miloše Formana) , které se mi tu uz dotahuje :D

Zatím Ahooj :)*
  

New year :) now

1. ledna 2011 v 11:03 | Jane
robsten

Krásný new rok Vám přeji! :) Přech chvílí jsem přišla domůů :D.. a spát, to nemá už cenů :D

Dám si kafíčko :) chlebíčky :)) a  jdu přidávat články :D :))

DEN D / my favorite day

31. prosince 2010 v 17:01 | Jane

robsten

Ho ho hooooo :D tak tu konečně máme den D :D..v rychlosti jsem se stavila na pc :D., protože totálně dneska nestíhám :D..a to jsem toho měla zase v plánu.. :D

Momentálně jsem přežraná chlebíčky :D, a připravená za dvě hodinky vyrazit na house párty :D.. o půlnoci si pěkně zastřílíme :D vyrazíme do ulic našeho velkoměsta...ok :D jen the Best města :D..a zakončíme pěkně v dííze naší :D

Všichni si dnešní silvestr pořádně užijte :D..když se do dvou dnů neozvu :D. jsem K.O. :D.

BYE BYE....:D


Veselé Vánoce a štastný Nový rok

24. prosince 2010 v 10:04 | Jane

Tak dnes tu máme konečně Štědrý den! :)

Chci všem mým Spřáteleným blogům i návštěvníkům tohoto blogu popřát štastné a veselé Vánoce, mnoho dárečků, pohody, lásky a hodně štestí do Nového roku :)


PS: Nepapat, takové zlaté prasátko :D...

My day

18. prosince 2010 v 12:49 | Jane

Krásné, sluneční, zimní sobotní odpoledne :D

Jsem tak ráda, že už je konečně vejkennd!:).. Ve škole už se to opravdu nedalo dávat :)..Ještě přežít pondělí a úterý :) ve středu jet nakupovat :D.. a pak už konečně Vánoce..už se nemůž dočkat! :D

Včera jsem zašla na pořádně rozjetou disku :D.. kde nás pěkne navštívil na nějakou tu dobu Leoš Mareš.. :D.. je to prostě týpek :D..
Dneska to vidím tak, že za chvíli ulehnu a pořádně se prospím :D..nebo vytáhnu nějakou povinnou četbu a pustím se do knih :/..večer basket :D.. a pak možná diska :D.. a nebo vana s postelí :D

A teť...jsem si zrovna přečetla zase tu uzasnou kapitolu svatby a líbánek v Rozbřesku :D:P..jak já už se na ty oba díly těším! :D

Byla jsem na koncertě Lady Gagy + me fota

23. listopadu 2010 v 14:34 | Jane
Ne že bych na blog neměla čas ale nejak jsem minulý týden nestíhala ale uz je vše ok. Jinak byla jsem na koncertu Lady Gagu 17.11.2010 v Praze. Nezapomenutelný zážitek. i love lady gaga :) šou jak prase! :) pridávám mé fota! :)

Dobré ránko + Vampire diaries

31. října 2010 v 10:57 | Jane

Dobré ránko :)
Dneska jsem vstala docela brzo , na to, že je neděle a mám po pořádně rozjetý akci... asi tomu přispělo to posunutí času :D... jo, to bude ono :D

Jinak mám pro vás este jednu novinku, nevím jak moc se díváte na The Vampire Diaries, ale já jsem si to celkem oblíbila...nebo spíš někoho oblíbila.. :D..
A ten někdo je Stefan Salvatore :D.. je prostě dokonalej a soo much sexy! :D

Prvně jsem byla team Selena ( Stefan and Elena) ale jak se na scéně objevila Katherina a dala jasně najevo, že miluje jen Stefana, tak jsem totálně propadla páru Stefan + Katherin.

Přidávám sm jedno jejich videjko :

No řekněte nejsou dokonalí ?..Stefan se snaží odolávat.. :D
no time

30. října 2010 v 11:26 | Jane
Já vím, jsem hrozná :(.. ale nestíhám naprosto úbec!
Jsem ráda, že se dostanu na chvilku ubec na pc..¨snad se mi podaří, přidat konečně články.. :D

ÁÁ ještě něco, kdo má twitter.. a chce si mě hodit to přátel.., tak tu moje přezdívka:

LadyJaneCR :)

jdu obedvat, paa :)

Dnešní day :)

26. října 2010 v 20:34 | Jane
utre
Ahojda, hojda :)

Tak dnes konečně začínají dlouho očekávané podzimní prázky :D..uz jsem myslela, že se jich ani nedočkám :D..

Školu jsme dnes s kočkama zakončili ve 2 hodinky :) a pak se pěkně vydali do kavárničky na dvě Vídenský kafíčka, pěkně pokecat, podrbat, vyjebat kluky :D :*... a v 6 hodinek domů :)

¨Protože se konečně začal natáčet Rozbřesk, mělo by se objevovat snad dost inormací a fotek :) tak začnu pěkne přidávat :D. asi to nechám na zejtrá.. protože valím hodit

sprchu :D.. a pizzu do truby. takže zatím :D papky :)

Info z Londýna + Foto

2. října 2010 v 9:16 | Jane
Ahojky :),

opožděně se tu hlásím :)..
trošku víc nestíhám:).. škola, spánek, basket ( doufám, že jste všichni zaregistrovali, že jsme to včéra pořádně nandali Australankám :D.. ještě takhle pěkně zvládnou Bělorusko a Ameriku.. a Gold je doma :D )

Konečně mám vybalíno, a zrovna si u pc dávám octový brambůrky z Londýna :).. je to mnamka :D.. ale na jejich Coffee Starbucks nemá nic ( vlasně, mi ho v Praze na Václaváku máme taky.. :D)

Tady ještě přidávám maliniiiniinko fotek ( asi z 4-set :D) na okouknutí a samozdřejmě ještě Robíka :) .. ono to taky jinak nejde :D..

Odpoledne pěkně oběhnu všechny své SB :-*, a konečně začnu s přidáváním článků :D.. ( když, ono to prostě nejde, nepochlubit se :D)... myslím, že je vám to jasnéé.. :D


Im with Robert v Madame Tussaud :)
s nejkrásnejším
Prostě mi to nedalo, a šáhnout sem si musela.. :D ( kdyby to viděla Kristen :D)

Překrásnej :-*


Protože jsme měli pěkně hofoo času v Muzeu, tak mám skoro s každou figurínou foto :) .. ale ty už sem házet nebudu :D..ty mý pozy by vás mohli vyvézd z míry :D

Jinak co se ještě týká Twilight..našla jsem v Anglii obchůdek, ve kterém byli i věcičky s Edwardem a Bellou :)
   
 Tomuhle kufříku jsem neodolala..a už ho mám doma :)
Nejvíc jsme se pak s kámoškou nasmáli,když jsme ve slevové krabici našli nějaké věci s Jackobem :D.... jn.. hold ho nikdo nece.. :D


Přidávám, ještě fotenku Minicooperu :)..Anglii ho má spousta lidí.. na silnicích jsem ho viděla pořát ...nejoblíbenější je asi černej, jako ho má Kristen :D..ten tam každou chvíli někde jezdil :D

Tak a všecko zakončuji svou unikátní fotkou z 4.D kina :D

Doufám, že jsem vás tím pěkně nažhavila.. a pěkně se do Anglie podíváte :))
Mě týden jako rozhodně nestačil :) Tet se chci rozhdoně do Ameriky :) a pak znovu do Londýna aspon na dva měsíce :).. I love World :)

Info z Londýna + fota

29. září 2010 v 14:37 | Jane
Zdarééc lidičky :) tak už jsem doma z Anglie :)...

Co dodat bylo to tam naprosto fantastický :) pěkně celý týden, s úžasnýmy lidmi.. :)

Z Česka sme vyjížděli tak kolem 13:00 vzali jsme to přes Německo,Belgii, Francii a tunelem do Anglie :)

Tam sme dorazili kome pátý ráno :D.. dali sme si menší zastávečku na benzíně :) mohla jsem se pěkně namalovat, napapat :) a brrrm vzali sme to rovnou po dálnici do Londýna :D..

Kolem 8 sme byli pěkně v centru Londýna :) Co dodat, tohle je jedno z měst stvořených pro mě ( po Las Vegas, New Yorku, Los Angeles............) :D V Anglii krásně oblečení kluci :D prostě lidi, kteří mají krásný styl na oblečení:) Po ulicích chodí se sluchátky v uších, s kafem v ruce :D Ilove it :D.. za dan tam uvidíte snad stovku lidí, kteří tam chodí běhat normál po chodníku bo kde se dá :) a spoutu lidí, kteří jezdí na kolech :D mají  úúžasný kola ( mám u sebe ve fotáku ještě pár fotek, ty sem přidám až zítra :))

První den sme si šli pěkně projít památky ( nějaký hrady, zámky :D...Backinhemskej palác :D, prošli parky, ulice.( mají totálně krásnýa  veký parky :)) prostě takový jak vidíte v těch romantických filmech :)...krása :)

Pěkně jsem si dala coffe Starbuck ( bo jak se to píše xD) A HOT DOG :D

Pěkně sme se ubytovali kolem 8 hodiny večer u paní Foster :D.. taky borka paní :D. jídla nám dala na stůl tolik , že ani nevíte co si prvně vzít :D..

No nebudu to tu moc dlouho okecávat :D Bylo to prostě úžasný :D.. byla jsem pěkne na Londýnským oku, a hlavně v Madame Tussaud :D.. prvně zkouknete 4D kino :D ( nejlepší!) a pak jdete za figurínkama ..hned jak jsem vstoupila do místnosti tak na levo stálm Rob ****:D Béést :D Jak jinak, hnedka jsem se za n ím vydala :D.. mám sním asi kolem 25 fotek :D.. víc než půlku mám jeste u sebe ve fotáku,( musím si pak ty fota přetáhnou do pc:) ) ne zbytku už mě holky označili na fejsu :D.. Rob prostě úžasnej :) prostě nejkrásnější postava v muzeu!:..dokonalost a pro jeden z nejlepších zážitků z Anglie!! :)

V muzeu sme měli pekně časík asi tak 3 hodiny, tak mám skoro se všemi fugurínami fotky.. no nic :D nebudu moc zdržovat :D Tady pěkne my fota s Robikem :** ( jo sme si souzeni :D) + jeste nejaký z Londýna :D.. až si hodím své fota do pc ještě nějaký sem přidám :D..

kochejte se.... ..

S Robertem Pattinsonem v Madame Tussaud :D :

Sme si souzení :D

Tadyk vypadám trošku divně :D..

ale nebudem si stěžovat :D
Na londýnském oku :
My Thelephone :D


S jednou kámojdou u Londýnského oka :)

Co dodat :) Bylo to tam úžasný :) pokud máte šanci do Londýna jet, jeďtě a neváhejte..:)
Pěkne se s kamarády sbalte a vyražte :) školní výlety jsou na prd..

tak já se valím vypsat :D.. sorrec za chyby.. zítra zase tu papa:**

Odjíždím do Anglie

17. září 2010 v 8:38 | Jane

Takžéé, zítra odjíždím na týden do Anglie :)).

Prosím všechny své SB pokud by bylo nějaké třídění, at mě vynechají :))

Za týden určo přidám fotky :) a napíšu vám svý zážitky :)
Mějte se tu v Česku krásně, papa :****)

Im Live :D + dnešní school day

1. září 2010 v 20:10 | Jane
Hola holáá holáá holáá :D..internet mi skoro po dvou tejdnech faká / omg.. to není možný :D/ vypadá to, jako kdybych znovu ožila :D.. aspon na to zase vypadám :D. Ale je to docela hustý, být tak dlouho bez netu :D. Normálně jsem sama od sebe vzala ro ruky nějaký knížky z povinný četby ( což u mě není normálně.. VŮBEC! :D)

Sem si to ty dva týdny dávala :D.. Romea a Julii, Antoniuse a Kleopatru, Petr a Lucie ( Sladárny, já vím :D ale jsou prostě úžasný :D) Bílou Nemoc, Válku s mloky, Kytici a před chvílí jsem v ruce držela Puškina :D.. kam já  to směřuju.....do záhuby, řekla bych :D?

No to tet raději nebudu moc rozebírat :D.. Já jsem nejvíc happy, že jsem zase sigle...ready..online...:D a konečně si můžu pořádně uřít Robsten fotky, na který už tak přes dva roky čekám :D. Pěkne si to naplánovali..zrovna když mi nefakal net ( i love je :D)

Jinak bych vás taky mohla informovat o dnešním velkolepém prvním dni ve škole..
Zase nuda jako dicky.. ráno kolem 6 stávám..hodinu před zrcadlem :D, nejíc se nasnídat :) vzít tašku se svačinou a prachama a jít na bus.. v buse čekat 45 min. než dojedu.. vlízt do školy...sednou na místo uplně do zadu .. přijde učitelka..řekne mé jméno a mám jít někam do předu, prej  abych v záádu zas nědělala s partičkou bordel :D:D.. klasikááá..

Pak pěkne na dvorek školy.. poslouchat keci .. nášeho ředitele ( vůbec venku nebyla kosa..)
pak zas zpět do třídy.. pak typický rozdání rozvrhů..omluvnáků ( kterých jsem si  i vzala pár do zásoby :D at si mohu omluvenky pěkně sama vytvářet :D..ještě štěstí, že jich učitelka nakopčila o takovej megaa štos navíc :D:D.njn borka se pozná :D)

Pak konečně doklábosila...my jsme se pěkne zbalili :D.. zašli do našeho super pajzlíku na vínečko a friscoo :D ( joo, to letí xD ).. Kolem jedný jsem se dostala domů :D.. lehla do postele :D.. a když jsem se tak před hodinkou zbudila, tatík v obyváku na mě vyvalil, že už tu byl ten borec co nám nafakal novej net a, že mi konečně faká :D..knížka letěla na postel a já ke komplu :D.. a zrovna su tu a píšu takovou dlouhou kravinu, že bych za to mohla dostat i nobelovku :D

Joo kdyby to viděla mohe učitelka na češtinu, zástava srdce by ji neminula :D.. Za svůj život jsem snad tak dlouhou slohovku ani nenapsala :D ..

No jdu si pustit Lady Gagu..Everybody dance now...Black eyed peas...Memories.. Marii Rotrovou :D:D:D:D.... a onlinovat :D do článků se pustí až zítra :D, nvm jestli bych ještě dnes psychicky zvládla :D… i love vás

Bye bye
 
 

Reklama